VOUCHERY UPOMINKOWE

voucher
VOUCHER PAKIETOWY
 

Wybierz  ilość noclegów lub pakiet, który chcesz podarować. Termin możesz zarezerwować od razu lub voucher może mieć formę otwartą. Wtedy osoby dla których przeznaczony jest voucher dokonają terminu rezerwacji osobiście.


VOUCHER NA DOWOLNA KWOTĘ 

Wskaż wartość vouchera który chcesz podarować. Voucher może być wykorzystany na pobyt, kolację lub ofertę restauracji . Termin realizacji vouchera ustalany jest indywidualnie i może wynosić maksymalnie 12 miesięcy od daty zakupu.


DODAJ COŚ OD SIEBIE

Możesz dodać własną spersonalizowaną wiadomość lub indywidualne życzenia np. bukiet kwiatów . Wystarczy że prześlesz mailem treść tekstu który chcesz umieścić na voucherze.

PREZENT NA OSTATNIĄ CHWILĘ

Idealne rozwiązanie dla tych którzy prezent muszą mieć od ręki. Wybierz rodzaj vouchera, dokonaj zapłaty i prześlij potwierdzenie zapłaty na adres mailowy. Voucher zostanie przesłany Poczta Polska przesyłka 24 godzinną. Wszystko co musisz zrobić to wręczyć go szczęśliwemu odbiorcy.

JAK WYKUPIĆ VOUCHER?

Skontaktuj się z recepcją lub prześlij informację na info@dworekmysliwskihubert.pl
Po zatwierdzeniu wybranej przez ciebie opcji dokonaj zapłaty na podane konto. Po zaksięgowaniu kwoty voucher  zostanie przesłany na twój Pocztą Polską .


plansza_informacyjna_pfr_poziom